KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8192081
nr 819 2081
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färgetsning, Alain Soucasse (f. 1951), 55/110, signerad, motivets mått: motivets mått: 19x29
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:13:16
5/4 09:10:04
100 kr
8/4 09:14:50